Květen 2014

Lexi: Instagram Updates #3

31. května 2014 v 18:11 | Posted by: Lexi |  Photoshoots
Ano, asi po miliardě let přidávám článek a ne, nechci to tady zabalit. Mám teď poměrně na pilno, ale věřím, že se to nějak vsákne :D

Jelikož nemám teď čas vymýšlet něco nového, tak přidávám (již tradičně) fotky z mého instagramu (aspoň se můžete tvářit, že vás to zajímá, no ne? :D). Pokusím se brzy být aktivnější a nakopat zadky ostatních adminek :D
A teď k fotkám - první je selfie, nevím, co k tomu dodat :D Potom tam jsou 2 autogramy, věřím, že o těch jsem už psala - i když teď si nejsem jistá Camem. Rozhodně ro zkontroluju :) No a na poslední nejmenované fotce jsem s Tewinkou ♥ Určitě ji znáte z glee-daily nebo best-actresses, skvělá holčina (moc si ale nemysli, Ronaldo, pořád jsem lepší! :D :*)
IWQHk0Ku AMO0Mm7P ikCcIggP E8IK5yEn
Na první fotce této série jsem s Beou, kámoškou, se kterou si sice pořád vjíždíme do vlasů, na druhou stranu to je ale moje holka. Stejná krevní skupina. Na dalších dvou fotkách jsem s další takovou, ovšem tady platí, že ta krevní skupina skutečně stejná je :D Hádám, že proto si tak rozumíme :) No a na poslední další selfie :D
FIy31PEQ CzHM9Mj8 ZqibLiqv vVjm0xRO
Ano, dokonalost pan Piqué on his own. Řekněte, znáte někoho dokonalejšího? Toto je určitě přiznání, že mám ráda fotbalisty (hell yeah :D), ale fotbal jako takový taky není k zahození. Víc než to. Nejlepší sport <3 Pokud tu fotku někdo znáte, tak ano, odstřihla jsem Shakiru :D Další fotografie byla pořízena na Wimbledonském kurtu. Ten jsem navštívila 2 roky zpátky, takže fotka v rámci #throwback. Vzpomínám pořád, vzpomínám rád. (Když jsem ji ukázala kamarádce, tak ona, že Wimbledon jí něco říká, jestli to není ten sradion v Ostravě. Těsně vedle.) Následuje selfie a další fotka s Barborkou.
Q0tcvRGp n52KJ1km cCCmRo0G Fjcu88ei
No a poslední fotka je z dneška, foena jen tak :D Alias další selfie focena pošahaným předním foťákem mého mobilu.
33ecPftD
LEXI ODKAZY | Instagram ~ Ask ~ Twitter

About Admins: Deni*

18. května 2014 v 14:59 | Posted by: Deni*
ZÁKLADNÍ INFORMACE
~ Jméno: Denisa (překvapí vás, když vám řeknu, že to jméno nesnáším?!)
~ Přezdívka: Deni*
~ Škola: řeknu vám to takhle... připravuji se na povolání učitelky
~ Věk: 16
~ E-mail: deni-downey@seznam.cz
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
~ Oblíbená herečka: Shailene Woodley,Jennifer Lawrence (ty 2 jsou moje srdcovky) , NIna Dobrev a asi ∞ dalších!
~ Oblíbený herec: Josh Hutcherson, Max Irons, Robert Downey Jr., Logan Lerman, Douglas Booth,Ian Somerhalder...
~ Oblíbená zpěvačka: Ellie Goulding,Miley Cyrus, Iggy Azalea...
~ Oblíbený zpěvák: Joe Jonas, James Arthur
~ Oblíbené skupiny: Our Last Night :3
~ Oblíbený malíř: stydím se říct, že malířskému umění nějak neholduji. Já jsem spíš na fotografy :D
~ Oblíbené seriály: TVD, PLL, OUaT , Orphan Black , GoT, The Originals, Awkward. , Reign , Teen Wolf.. (sleduju 24 seriálů -_-)
~ Oblíbené filmy:Terapie Láskou, HP , Hunger Games, Catching Fire, Divergent , The Mortal Instruments...
~ Oblíbené knihy: Hvězdy nám nepřály,Huger Games , Divergent, Insurgent, Allegiant, The Tudors, The White Queen...
~ Koníčky: sledování seriálů 4ever! (jsem fanatik). Také moc ráda bloguji, sportuji, čtu!! a občas se i učím :D Zejména OV. Ta je nejlehčí :D
ikonky by Chloé!

Recenze: Vlasta Borovanová, Petra Kameníková - Fracouzština pro samouky

15. května 2014 v 20:37 | Posted by: Lexi |  Reviews - Books
Francouzština pro samouky + CD s MP3
Název: Francouzština pro samouky
Autor: Vlasta Borovanová, Petra Kameníková
Číslo vydání: 3.
Nakladatelství: FRAGMENT
Počet stran: 224
Věk: Bez omezení

Běžná cena: 299,-
Koupit: kniha | e-kniha (kniha obsahuje také namluvené cd)

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství FRAGMENT. V tomto nakladatelství si také knihu můžete pořídit online již nyní za 254,-, s 15% slevou.
Anotace:
Naučte se francouzsky s úsměvem!

S Christophem, Isabelle a jejich přáteli si osvojíte praktickou slovní zásobu a naučíte se základy francouzské gramatiky. Díky CD ve formátu MP3 si poradíte i s francouzskou výslovností. Jednoduchá struktura této moderní učebnice je ideální nejen pro samouky.

Ordered layout for cokinkaaa.blog.cz

15. května 2014 v 17:27 | Posted by: Lexi |  Ordered Layouts
By: Lexi | Created for: cokinkaaa.blog.cz | unset | preview

Design pro Čokinku, který je posledním designem s objednávky, která zde probíhala asi měsíc (možná 2) zpátky. Dodělala jsem ho před nějakou dobou a je otřesný, jiné slovo pro to nemám -_-

Recenze: Jaime Reed - Kronika kambionů – Osudová přitažlivost

14. května 2014 v 19:26 | Posted by: Lexi |  Reviews - Books
Kronika_Kambionu_3D_open
Název: Kronika kambionů - Osudová přitažlivost
Originální název: The chambion chronicles: Living violet
Autor: Jaime Reed
Překlad: Matocha Čeněk
Žánr: Fantasy, sci-fi, horory, dystopie
Pořadí v edici: 1
Číslo vydání: 1
Nakladatelství: FRAGMENT
Počet stran: 272
Věková kategorie: Young Adults

Cena: 249,-
Koupit: kniha | e-kniha
Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství FRAGMENT.
Anotace:
Jsou záhadní, přitažliví a nebezpeční... Kambioni.

Sedmnáctiletá Samara pracuje v knihkupectví, aby si vydělala na své první auto. Spolu s ní tam pracuje Caleb, okouzlující a tajemný mladík, jehož uhrančivý pohled nenechá klidnou téměř žádnou ženu. Samara je ale jediná, která cítí, že za jeho neodolatelným úsměvem se skrývá nebezpečí.
Tajemství, které Caleba obklopuje, přivádí Samaru do světa kambionů, ve kterém je přitažlivost a atraktivita podmínkou pro přežití.
Když se kolem začnou dít děsivé věci a ohrožovat její blízké, musí Samara riskovat a učinit rozhodnutí, které možná změní její život. Navždy.

Autogramy na výměnu nebo prodej

11. května 2014 v 14:48 | Posted by: Lexi |  Site Informations
Tak joo, rozhodla jsem se nabídnout vám část mé sbírky, ať už na prodej, nebo na výměnu. Důvod je jednoduchý, na konci června chci jet do Anglie a chtěla bych si to tam užít, tedy každá libra navíc se bude hodit :D Rozhodla jsem se vybrat z mých autogramů nakonec tyto kousky, snažila jsem se tedy vybírat hlavně nevěnované, uvidím, jestli něco potom přidám :))

Ještě bych chtěla dodat, že fotky jsou foceny mobilem a někdy jsem to brala z dost pitomých úhlů, aby i po blesku šlo něco vidět, tedy někdy je to trochu zdeformované, tudíš fotografie jsou spíš ukázka podepsané fotky a jak to více méně vypadá.

vysvětlivky:
TTM - Throught The Mail - poštou
e-mail | e-mailem :D
VT - Via Trade - vyměněné
IP - In Person - osobně
pp - reprint
rozměry fotek: 13x18 | 10x15

V případu zájmu mě kontaktujte na helena.lotterova@seznam.cz, do předmětu prosím uveďte výměna/prodej autogramů (nebo něco takového, prostě ať vím), můžeme se zkusit domluvit. Při autogramech získaných jinak než-li osobně nemůžu zaručit pravost, neseděla jsem vedle těch celebrit, když to podepisovaly, což snad chápete :D Pokud chcete autogramy vyměnit, do mailu mi rovnou nabídněte za koho :))

Cam Gigandet Autograph

10. května 2014 v 19:43 | Posted by: Lexi |  Autographs
Ach :3 Toto považuji za opravdu skvělý úspěch. Možná takto, když vám povím Cam Gigandet, vám to moc nepoví, ovšem pokud jste viděli Stmívání (Zatmění), tak právě v tomto filmu stvárnil roli Jamese, který šel po Belle. Je to sice jeho nejslavnější role, ale pro mě, ne zrovna dvojnásobného fanouška Twilight Ságy, byl nejlepší v The Roommate, kde si zahrál společně s jednou z mých oblíbených hereček Leighton Meester (její autogram jsem dostala jen pár dní před Camem :3). Ve filmu si krátkou roli zahrála také Nina Dobrev a Kat Graham, které se proslavily seriálem The Vampire Diaries. Dále hrál například ve známém seriále O.C. California :))

Že bych jeho autogram potřebovala tak moc, se říct nedá, ovšem když jsem si jedné skvělé holčině z Polska postěžovala, že z agentury nejspíš neodpovídá, tak mě potěšila informací, že má jeho soukromou adresu a že mi ji poskytne. Na odpověď jsem nečekala ani mesíc a Cam podepsal všechny fotky, z toho 4 věnoval a ke 2 napsal krátké poznámky :)) Navíc zaplatil poštovné, tedy co víc si přát :))

odesláno: LOR, SAE, 5 fotek, 11.4.2014
přijato: všechny fotky podepsané, 4 věnované, 9.5.2014
adresa: soukromá


Den matek v podání maminčiny holčičky

9. května 2014 v 17:39 | Posted by: Lexi
Blíží se a blíží, chlapec. Konkrétně Den matek. Hehe, matka je neskutečně vtipné slovo, have you noticed? No nic, zpátky k tématu. Stejně jako každým jiným rokem, i letos se jedná o druhou neděli v květnu, tedy 9.5. běžícího roku.

Samozřejmě tleskám, protože neděle je nejlepší možná volba, květinářství jsou zavřená, malé obchody (hlavně v malých městech díky Bohu, že se mě to netýká :3 :D) na tom nejsou jinak. A proto jsem se rozhodla pro vzpouru... Svátek matekjůů, to se rýmuje jsem oslavila dneska.

Žádné nové auta se nekonají, zvolila jsem poněkud menší dárek, kytici a čokoládu (skromně jsem vybrala takovou, kterou můžu i já, s bezlepkovou dietou). K tomu jsem koupila pohled s Hurvínkem, přimalovala mu vlasy, kabelku a podpatky, označila to jako maminku a tá dá => přání bylo na světě. Z druhé strany pohled ozdobily pusinky s nápisem, že v neděli očekávám pozvání do cukrárny. Ano, taky jsem si všimla, jak vychytralé stvoření jsem.

krvavě (miluji toto přirovnání) rudé rty před pusinkováním pohlednice ~ ano, bylo to rande roku :3

Vše jsem krásně uložila na maminčin noční stolek a vyčkala, až mě přijde chválit, jak dokonalá dcera jsem. Dokonce prohlásila, že mi zaplatí kafe, které jsem si dneska dala na cestu domů od doktora. Teď už mi dovolte obohatit vás fotkou nočního stolku mé maminky, včetně fotografie mě samotné se slavným výsledkem.

myslíte, že se umím tvářit i normálně? #duckface | no nezamilujte si tu kytičku se srdíčkem a Ferrero Rocher :3

A na závěr mi nezbývá nic jiného, než vám popřát výběr správného dárku, no a hlavně abyste na samotný svátek nezapomněli (ups, trapas). Samozřejmě to nevychytáte tak jako já, ale z toho si nic nedělejte, i o třídu horší dárek může být pořád skvělý :D :D :D :D :D teď to asi s tím chlubením přháním, že? :D

I am growing up now, time goes so quickly for you, but I'll slow it down, I'll be around, because I realize that nothing I could ever do to make you turn around, no metter how much I mess up, you will always love me...
LEXI ODKAZY | Instagram ~ Ask ~ Twitter

Ordered layout for ian-somerhalder.blog.cz

9. května 2014 v 17:05 | Posted by: Lexi |  Ordered Layouts
Tento design není tak objednaný, jako spíš na můj druhý blog, Ian-Somerhalder.blog.cz :))

By: Lexi | set | preview

Nails Design #1

8. května 2014 v 20:51 | Posted by: Lexi |  Nails
Tak konečně jsem se odhodlala přidat nějaký článek do rubriky s nehtami :D Současný vzhled si dnes plánuji odlakovat, protože to už vypadá hrozně -_- jako fakt... ale hrozně se mi líbily, tak jsem to plánovala odlakovat a nalakovat stejně znova, ale nějak se dívám, už je skoro 9 :D

Použila jsem akorát bílý lak a třpytky, značky vám nepovím, nechce se mi do pokoje :D