Srpen 2014

Vítej září... A nebo, že by ne?

31. srpna 2014 v 19:31 | Posted by: Deni*
A je to tady. Z 4h a 48 minut (tento článek píši v 19:12) už budou zasloužené 2 měsíce volna v tahu a my budeme o prosluněných dnech a krásném počasí jen snít. A to nejhorší přijde v 8h ráno. Sedneme si na místo, které se pro některé stalo naprostou a pro některé částečnou noční můrou. Sedneme si do školních lavic, které nám přinášely jak chvíle smutku, tak ale i chvíle štěstí. Ptám se sama sebe "Proč se vlastně netěším do školy?". Na tuto otázku si z části dokáži odpovědět. Do školy se netěším, protože budeme pořád psát nějaké písemky, což přináší hodiny a hodiny nad otevřenou učebnicí, či sešitem.

Ale zpět k tomu, o čem měl původně tento článek býti. Jaké bylo vaše léto? Pokud by někoho zajímalo to mé, tak tady vám o něm něco napíši. Toto léto jsem si moc užila. Poprvé jsem se opila, byla jsem u moře, udělala něco pro své zdraví a tak dále, a tak dále. Jediné, co se mi na tomto létě nelíbilo, bylo snad to počasí. V bazénu jsem byla jen jednou. A pokaždé, když jsme jeli na nějaký výlet, tak zkrátka muselo pršet. Tento poslední týden byl ale nejlepší. Nakupovala jsem pomůcky do školy, rozhodla jsem se, že budu více pomáhat s domácnosti a konečně jsem se smířila sama se sebou.

Snad si můj premiérový článek někdo přečte a také doufám, že si najdu nějaké příznivce. A mějte prosím na paměti, že takový článek píši poprvé ve svém životě, takže nemusí být té nejlepší kvality.

LadyBox: Srpen 2014

30. srpna 2014 v 13:10 | Posted by: Nicol
Ahojky, tak jsem tu s dalším článkem, nebojte nekašlu na vás, jen si ty články pomalinku připravuji. No dneska tu jsem pro vás s článkem o novém LadyBoxu - Srpnová edice.

Krabička
Konečně není růžová, musím říct, že se mi opravdu líbí a hned si do ní něco dám a ať je někde na očích, ta žlutá a ty vlnky a vevnitř kytičky, no krásná. Musím říct, že je škoda, že nebyla již krabička v tomto stylu v červenci, protože si začínám uvědomovat, že už je konec.

Brigitte Bardot Success

29. srpna 2014 v 17:31 | Posted by: Lexi |  Autographs
Něco málo autogamů mi přišlo, ale nebyl čas je přidat, takže s tím hned začnu :) Pokusím se přidávat postupně i starší autogramy, třeba tu jednou bude moje kompletní sbírka, uvidíme :)

Autogram Brigitte Bardot jsem si hrozně přála z několika důvodů. Pokud čekáte, že jsem obří fanynka, jste na omylu, její filmy ani moc neznám :D Paní Bardot (ne, nikdo mě nedonutí napsat Bardotová) je totiž legenda, to se se mnou ani nezkoušejte hádat, protože vážně je. No a řekněme si to na rovinu, 79 let, takže velmi stará legenda. Nemohla jsem nevyužít příležitost a tuto dámu nepožádat o autogram. Navíc jsem se při hledání více informací dověděla, že bojuje za práva zvířat, tak jsem si neodpustila udělat menší reklamu na ISF, definujme menší jako list A4, no a také menší reklamu na Iana Somerhaldera a jeho práci. Takže jsem si říkala, že jsem si úspěch asi trošku ohrozila :D Další skvělá věc, která se mi přihodila, fotky se hrozně lepí na sebe po vyvolání a já zrovna psala i Jeanu Renovi, no a hádáte správně, paní Bardot jsem poslala omylem jednoho Rena. Zareagovala naštěstí skvěle, na fotku mi nalepila papírek s nápisem "That's not me!", což mě dost pobavilo :D Následně podepsala obě moje fotky a přidala jednu svou, všechny s milým věnováním. Taky přidala nálepku z její nadace :))

posláno: LOR, SAE, IRC, 2 fotky (1.8.2014)
obdrženo: obě fotky podepsané a věnované + jedna její včetně věnování + nálepka její nadace (18.8.2014)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Deni* | PNG | Demi Lovato

25. srpna 2014 v 15:42 | Posted by: Deni* |  Graphic For You
Jelikož se nudím, tak jsem se rozhodla, že něco přidám na blog :) Udělala jsem 3 PNG(éčka) s Demi Lovato :3 Upozorňuji, že jsou docela obyčejné. Já s grafikou po dlouhé době začínám znova.
pokračování v celém článku...

NICOL ~ Můj výlet do Paříže [Srpen]

24. srpna 2014 v 12:25 | Posted by: Nicol
Tak se Vám hlásím s prvním článkem od znovu otevření tohoto blogu, jako první jsem se rozhodla o napsání článku, jak jsem se měla v Paříži, kde jsem byla na dovolené.

Do Paříže jsem odlétala 8. srpna v 7 hodin a deset minut s českou společností ČSA. Celý let probíhal v pořádku a v 9 hodin jsem byla na letišti Charles de Gaulle, kde na mě čekala kamarádka, která už v Paříži byla a chodila tam do školy na kurz francouzského jazyka. Centrum Paříže a celkově náš hotel byl hodinu od letiště. Předměstí Paříže není opravdu nic hezkého, žijí tam lidé, kteří jsou muslimové a celkově nám bylo řečeno, že tomuto místu by se mělo vyhýbat kvůli častým konfliktům.

Když jsme přijely do centra, pořád jsem nechápala, že už jsem na místě, kam jsem se chtěla tolik podívat. Bylo tam rušno a bohužel také pršelo, takže nic moc, ale Paříž je jedním dechem úžasná. Všude jsou stromy, krásně dodávají Paříži romantický nádech. Všude jsou zaparkované skútry a lidé jsou ve spěchu. Všude je plno černochů, turistů. Sakra, poznat tam pravého Pařížana je snad nemožné. Nic proti černochům, pokud jsou slušní. A pokud se říká, že pařížské dívky udávají styl, tak doufám, že ty, co jsem viděla, nejsou pravé pařížanky. Nechci být zlá, ale opravdu některé outfity byly otřesné, ne jsem zlá. Sakra.

Ceny v Paříži? No mají to tam dražší, hlavně v restauracích. Například steak z masa 20 euro a to bez přílohy, drink 10 euro, salát 10 euro, čistá voda 3,90 euro. Ceny v obchodech, trochu dražší, ale tak to je tou jinou úrovní, ale to krásné ovoce v supermarketech, ano byla jsem se i podívat v supermarketu, vlastně jsem si tam kupovala laskominky, které u nás nejsou, třeba jiné příchutě Arizona tea, které tu zatím nemáme.

Památky, někde bylo neskutečně lidí, asi všichni tušíme, že u Eiffelovky, Notre-Dame, Vítězného oblouku, Louvre, ale někde bylo prázdno, až mě to mrzelo, protože ty památky jsou i tak úžasné. Třeba skoro nikdo nebyl u Sorboně, Pantheonu. Bylo také super, že jsme měly plno času a tak jsem mohla být celé odpoledne pod Eiffelovkou a koukat na ni s pocitem, jsem tady.

Mona Lisa v Louvre byla docela malinká až jsem se divila, jak malý obraz to je, působí tak velice. A ano, pořád kouká, ale to je všem jasné. Nejkrásnější byly Lucemburské zahrady, s kamarádkou jsme si říkaly, že by bylo tak krásné zavolat si a říct si: "Sejdeme se za 10 v zahradách." Udělaly bychom si piknik a koukaly na tu krásu.

Na Paříži se mi strašně líbily stanice metra, nebyly tolik barevné, všechny v jedné barvě, ale metro? Strašné, je to něco jako mini vlak, docela to s vámi mlátí a na hlavní trase je tak narváno, až je to nepříjemné, když vás zezadu ošahává černoch, jo bylo to nepříjemné.

Náš hotel byl útulný a byli tam milí, dokonce vám dali mapu a byli hodní a objednávali vám třeba i taxi. Snídaně byla v hotelu opravdu vydatná, jejích čokoládové rolky jsou famózní a ráda na ně budu vzpomínat.

Nákupy? Ano byl tam můj oblíbený Primark, ale jenom jeden v Paříži, ostatní byly dál a tam se nám moc nechtělo. V Primarku jsem si tam něco pořídila, ale na Londýn to opravdu nemá, celkově mě jejich aktuální kolekce moc nepotěšila a ani se mi nelíbila, takže si chci udělat výlet po Novém roce, nebo před Vánoci, do Vídně a nebo Berlína. Ikdyž, teď přemýšlím, že mám potom letět za kamarádkou do Londýna, no prostě nebudu to tady prodlužovat - Primark nic moc, skoro nic. Ostatní obchody tam jsou skoro stejné, jen jsem se byla podívat do Naf Naf, ani Leighton tam neměli na plakátech, ale stejně se mi tam moc nelíbilo, ceny stejné, jako tady u nás Zara. Ostatní nákupy byly mini, něco jsem si sem tam koupila, ale nebylo to takové, jak jsem očekávala, Paříž je spíš na nákupy, pro ty, kteří chtějí nejnovější kabelku od Louise Vuitton, nebo od Channelu.

Byla jsem tak neskutečně ráda, že jsem měla tu čest pobýt několik dní na tak nádherném místě. Paříž je nádherné město, které má své mouchy, ale ty památky předčí vše. Kdybych měla mluvit o všech dnech a nákupech, tak bych tu byla opravdu dlouho, i tak se bojím, jestli si to někdo přečte. Chtěla jsem to udělat na více částí, možná na dny, ale tolik článků bych asi nenapsala. Ve foťáku mám asi 1000 fotek, ale dám sem jenom ty, co mám na instagramu, je to ten základ. Možná až se dostanu na úpravu a zmenšování, tak bych udělala speciální článek, ale nevím, nevím :)

Fotky jsou z mého telefonu, fotky z foťáku ještě nejsou upravené a je jich tam snad přes 1000 a to bych už nepřidala ten článek nikdy :/ Jsem lenoch.


Free Layouts & Premades

20. srpna 2014 v 11:59 | Posted by: Em |  Premades
Už nejakú chvíľku mám v počítači tieto layouty, ktoré som vytvorila len tak z nudy :D Bolo to v priebehu pár dní, keď som mala dosť kreatívnu chvíľku, až sa mi čudujem že sa mi to chcelo všetko vytvoriť :D Na nejaký čas končím s layoutmi :D Ak by mal niekto o nejaký layout záujem (myslím že nikto:D) stačí keď napíšete komentár a určite sa dohodneme :))

Premade | Emma Watson | doby výroby : 1 a pol hodiny ? | by Em | náhľad

Prvý layout je premade a vytvorila som ho s Emmou Watson, do týchto fotiek som sa úplne zamilovala, je nádherná :3 Veľmi sa mi páčia tie farby, ktoré sú na layoute :) Veľa som sa s ním netrápila čo je aj vidieť :D Layout môžem prerobiť pre jeden blog s hocikým :)


Ordered layout for emilybettrickards.blog.cz

17. srpna 2014 v 17:55 | Posted by: Lexi |  Ordered Layouts
Dneska jsem se dala do tvorby objednaného designu pro moji milou EW*. Objednávky mám sice zavřené, ale co bych pro to moje zlatíčko neudělala, že? Navíc pro nový blog o tak netradiční celebritě. Upřímně, dost jsem se těšila a bavilo mě ho dělat :) A znova upřímně, líbí se mi :D Ano, zapamatujte si to, já to často neříkám :D Tento styl se mi líbí, možná nějaký další bych mohla udělat v podobném ♥

Design je už nastavený, tak se na něj můžete podívat buď na blogu, nebo na mém deviantartu :)

© Lexi | Satisfaction: 95% | Made in: PhotoFiltre Studio | Time of work: 3h | For: emilybettrickards.blog.cz | preview

Layout version #1, #2

15. srpna 2014 v 17:58 | Posted by: Lexi |  Layouts Versions
Chtěla jsem napsat nějaký mega článek o tom, jak se vracím a bla, bla, bla, ale prostě není nad čím dumat. Jsem zpět (společně s pár holkama). Takže ve zkratce: co tady čekat? grafiku, povídky, autogramy, recenze, možná něco z módy (pokud se někomu bude chtít) a ze života adminek. Doufám, že si na tento blog zvyknete tak, jako minule a budete nás i nadále navštěvovat :)

Nemohly jsme se vrátit do takového bince a designu, který tady strašil už od dubna, náhled starého designu s Barbarou Palvin najdete zde, nový je s nádhernou modelkou a bývalou ženou Orlanda Blooma, Mirandou Kerr ♥

Made by Lexi | Satisfaction: 60% | Made in: PhotoFiltre Studio | Time of work: 2 hours | preview