Vítej září... A nebo, že by ne?

31. srpna 2014 v 19:31 | Posted by: Deni*
A je to tady. Z 4h a 48 minut (tento článek píši v 19:12) už budou zasloužené 2 měsíce volna v tahu a my budeme o prosluněných dnech a krásném počasí jen snít. A to nejhorší přijde v 8h ráno. Sedneme si na místo, které se pro některé stalo naprostou a pro některé částečnou noční můrou. Sedneme si do školních lavic, které nám přinášely jak chvíle smutku, tak ale i chvíle štěstí. Ptám se sama sebe "Proč se vlastně netěším do školy?". Na tuto otázku si z části dokáži odpovědět. Do školy se netěším, protože budeme pořád psát nějaké písemky, což přináší hodiny a hodiny nad otevřenou učebnicí, či sešitem.

Ale zpět k tomu, o čem měl původně tento článek býti. Jaké bylo vaše léto? Pokud by někoho zajímalo to mé, tak tady vám o něm něco napíši. Toto léto jsem si moc užila. Poprvé jsem se opila, byla jsem u moře, udělala něco pro své zdraví a tak dále, a tak dále. Jediné, co se mi na tomto létě nelíbilo, bylo snad to počasí. V bazénu jsem byla jen jednou. A pokaždé, když jsme jeli na nějaký výlet, tak zkrátka muselo pršet. Tento poslední týden byl ale nejlepší. Nakupovala jsem pomůcky do školy, rozhodla jsem se, že budu více pomáhat s domácnosti a konečně jsem se smířila sama se sebou.

Snad si můj premiérový článek někdo přečte a také doufám, že si najdu nějaké příznivce. A mějte prosím na paměti, že takový článek píši poprvé ve svém životě, takže nemusí být té nejlepší kvality.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama