Říjen 2014

Halloween Look

31. října 2014 v 21:54 | Posted by: Lexi |  Make Up

Možná jste už zaregistrovali na asku, twitteru nebo instagramu, že jsem se v úterý zúčastnila halloweenské párty, tak bych chtěla hodit několik fotek :))

Celkově akci (asi jako jedna ze dvou osob, číslo dvě je partner in crime Ninka) hodnotím velmi pozitivně, vážně jsem se bavila, i když nás bylo asi jenom 20 a celý večer se opakovalo asi 10 písniček pořád dokola - ono to vlastně není důležité, když se sejdou super lidi a člověk se dokáže bavit :)

Nechci vás tady zdržovat nudnými příběhy, kdo, co kdy a jak, proto jen menší fotoreport mého líčení. Jelikož jsem naprosto neschopná nabít foťák (a stejně by ta kvalita za moc nestála, to mi věřte :D), vypíšu vám akorát postup, věřím, že inteligentnější členové jsou schopni to k sobě nějak přiřadit :))

No a než přejdu ke spáchání mého mini návodu, co vy a letošní Halloween? Plánujete nějak/byli jste? Máte nějaký kostým?

Návštěvnost #2

28. října 2014 v 11:27 | Posted by: Lexi |  Visitors

Po dlouhé době zase návštěvnost :) Hrozně moc děkuji za tato nádherná čísla :)) ♥

Navstevnost za minuly tyden (20.10. 2014 - 26.10. 2014) je:
Pondeli: 75
Utery: 133
Streda: 114
Ctvrtek: 91
Patek: 54
Sobota: 173 ♥ :O
Nedele: 172 ♥ :O

Celkem: 812

Neil Patrick Harris

26. října 2014 v 13:48 | Posted by: Lexi |  Autographs
Neil Patrick Harris je herec, který prostě omrzet ani neumí. Určitě ho znáte jako skvělého Barneyho ze seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), společně s jeho hláškou "Suit up!". NPH rozhodně patří mezi osoby, které jsem chtěla kontaktovat a jsem moc ráda, že se mi to povedlo :)

Jelikož Neil není zrovna komunikativní a málo kdy se poštěstí, vyzkoušela jsem adresu do divadla, kde zrovna hrál. V show Hedwing and the Angry Inch, která získala cenu Tony, si zahrál transvestitu (video) :)

posláno: dopis, fotku, obálku s mou adresou, 7.4.2014
obdrženo: podepsanou fotku a vzkaz, 15.7.2014

http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10584720_308426372672115_298182189_n.jpg
FOLLOW LEXI | ASK | INSTAGRAM | TWITTER

Before I Die #2 | Throw a Drink In Someone's Face

23. října 2014 v 16:05 | Posted by: Lexi |  Before I Die
(zdroj fotografie: google obrázky)
Oficiální a velmi důležitý postřeh: musím se naučit Before I Die obrázky lépe upravovat. Přiznávám tedy, že jsem v tom naprostý antitalent.
A teď zpět k pointě. Představte si ten pocit - někdo vás neskutečně vytočí, vy vezmete do ruky plnou skleničku a ladným pohybem ruky vyklopíte její obsah do obličeje toho bastarda. Řekla bych, že se to jmenuje americký pocit.

No vážně, neříkejte mi, že jste při sledování nekonečných amerických romcomů neměli nikdy, ani jeden jedinkrát hroznou chuť si to taky vyzkoušet.

(zdroj fotografie: google obrázky)

Ať je to jakkoliv krásná představa, tento Before I Die budu muset zařadit do kolonky nesplněných, z nějakého důvodu se totiž ještě nenašel zájemce. Z toho plyne nejspíš očekávaná nabídka, kdy se zeptám, kdo z vás se hlásí dobrovolně a vy se budete vzájemně předhánět, kdo bude ten šťastlivec, ale dnes vás musím zklamat. Až to jednou udělám, tak to nebude domluveně, ale přijde si to hezky samo. Možná mě to bude bavit natolik, že potom už to budu dělat jen tak, abych se nenudila, ale moje poprvé musí být dokonalé a naprosto neplánované.

P.S. A taky to nebude u mě doma, nerada vytírám.

A co vy? Nachází se zde snad nějaký šťastlivec, který svou premiéru má již za sebou?

FOLLOW LEXI | ASK | INSTAGRAM | TWITTER

New In September

22. října 2014 v 15:40 | Posted by: Lexi |  New In
Ano, uvědomuji si, že je za námi 2/3 října, takže přicházet s článkem s novými věcmi ze září je asi poměrně trapné, ale tak co naděláte :D Už jsem to měla nafocené, jen se mi to nechtělo zpracovávat. Takže se omlouvám za zpožění, ale tak to se mnou prostě chodí :D Většinou si na oblečení nenechávám účtenky, takže cenu uvedu tam, kde si na ni vzpomenu. A prosím o respektování, že podobný článek jsem ještě nikdy nepsala a fotit oblečení taky není zrovna moje nejsilnější stránka :D

Doufám, že vás neunudím k smrti :D

Recenze: Brett Hoffmann - Nebezpečný kontrakt

21. října 2014 v 15:09 | Posted by: Lexi |  Reviews - Books
Brett Hoffmann – Nebezpečný kontrakt
Název: Nebezpečný kontrakt
Originální název: The Contract
Autor: Brett Hoffmann
Překlad: Alžběta Kalinová
Žánr: Thrillery, napínavá četba
Pořadí v edici: 1
Číslo vydání: 1
Provedení: vázaná
Nakladatelství: FRAGMENT
Počet stran: 400
Věková kategorie: Bez omezení
Cena: 399,-
Koupit: kniha | e-kniha
Za recenzní výtisk děkuji Nakladatelství FRAGMENT.

Anotace a děj v kostce:


Layout version #3

17. října 2014 v 18:37 | Posted by: Lexi |  Layouts Versions
Třetí změna kabátku blogu, tentokrát teda moc spokojená nejsem, ale designy bez celebrit mi prostě nejdou :D No uvidíme, třeba si v tom nějak udělám praxi :D Vážně jsem ale tentokrát nechtěla nacpat zde nějakou modelku, jako to mám ve zvyku, v poslední době se mi takové jednoduché designy líbí, tak jsem to zkusila. Na kávu jsem přišla tak, že jsem ji zrovna pila, takže žádný génius no :D

Zároveň bych taky chtěla dodat, že dneska už žádný článek nečekejte, jak to bude zítra, nevím, ale chtěla bych se pustit do menšího pořádku v rozcestníkách a rubrikách :)

Made by Lexi | Satisfaction: 20% | Made in: PhotoFiltre Studio | Time of work: 1h | preview

Song of the Weak: Lana Del Rey - Born To Die

16. října 2014 v 18:52 | Posted by: Lexi
Tři roky, ale na Lanu není nikdy dostatečně pozdě. Víte co je nejvtipnější? Kromě Summertime Sadness ji u nás nikdy moc nehráli, nebo aspoň já osobně mám takový pocit. Ano, Česko nikdy neumělo dobře vybírat (prezidentem je... ehe, Zeman, tedy to neplatí jen pro hudbu) a rozhodně si myslím, že pro umělkyni tak jedinečnou a populární po celém světě mohli vyhradit poměrně více času v éteru, ale co už, je to už nějaký ten pátek.

Celkově na Laně ujíždím už hrozně dlouho a ještě dýl, proto tato volba, pro tento poměrně těžký týden jako by šitý song na míru :))

Pokud si vzpomínáte, Lana navštívila také Prahu, je tady někdo, kdo se koncertu zúčastnil? :)

xo, Lexi
FOLLOW LEXI | Instagram ~ Ask ~ Twitter

Gabriella Salvete: Matte (Skin Balancing Foundation)

14. října 2014 v 20:56 | Posted by: Lexi |  Reviews - Cosmetics

Výrobky Gabriella Salvete patří mezi mé nejoblíbenější, proto není nic zvláštního, že když mi došel make-up, sáhla jsem právě po této značce. Přiznám se, že jsem měla dost na spěch a popadla "první lepší" make-up mnou vytypované značky, který jsem nikdy před tím nepoužívala. A když už ho mám doma, tak proč se nepokusit předat mé zkušenosti dál?

Pro mě osobně je make-up jednou ze 2 nejdůležitějších složek denního líčení, kdykoli nestíhám (což se mi děje v poslední době více než často, jejda), použiji alespoň make-up a řasenku. Již zmiňovaný Matte make-up používám už nějaký ten pátek od koupě a jsem naprosto spokojená.

Začnu nejspíš vizuální stránkou, tedy lahvičkou, která je řešená jednoduše, ale přitáhne pozornost, čemu svědčí jedna z mých prvních vět - "popadla první lepší make-up". Zaregistrovala jsem, zalíbil se, koupila jsem. Pokud tedy zákazník nemá žádnou konkrétní představu, vzhled je celkem atraktivní (je to pouze mnou, nebo je skutečně zvláštní takhle to pojmenovat?).

Dle lahvičky je make-up určen pro "all skin types". Moje pleť bývá někdy mastná, ale jak přípravek slibuje, i s tímto si poradil. Problémem pro mě jsou kruhy pod očima, se kterými make-up bojuje poměrně neúspěšně a je potřeba zakrýt je ještě dalšími přípravky, proto bych Matte nedoporučila osobám s viditelnými většími nedokonalostmi, pokud tedy nemáte čas se ještě piplat s dalšími vrstvami.

Další důležitou informací je, že se jednoduše roztírá. Co se týče výdrže, není to žádná sláva, ale katastrofa taky ne. Když se vracím domů kolem 6., kvalita už není ideální a pleť vypadá trochu mastně, tedy celodenní nošení spíše ne, ale na nějaké kratší určitě ano.

Celkově jsem s přípravkem spokojená a koupě nelituji. I přes problémy, které jsem uvedla, make-up běžně používám a nic mě neodradilo na tolik, že bych ho vyhodila. Pro osoby s normální pletí a bez dokonalostí je určitě naprosto vyhovující, zrovna těm bych jej nejvíce doporučila.

Cena: 199,- (parfums.cz | koupit)
Objem lahvičky: 30 ml
Spokojenost: 70%

FOLLOW LEXI | Instagram ~ Ask ~ Twitter

Cover of the Week: All of Me By John Legend Covered By Tiffany Alvord

12. října 2014 v 16:33 | Posted by: Lexi
Ne, není možné popsat, jak já tento cover zbožňuju. Proto jsem se také rozhodla použít ho jako první do série coverů, které plánuju přidávat každou neděli - každopádně známe své lidi, takže budu nejspíš velmi často zapomínat :D Ale počítá se i nápad! :D

Věřím, že Tiffany Alvord většina z vás zná, jelikož se jedná o jednu z nejpopulárnějších slečen, které se proslavily svými covery na YouTube. Tento patří (dle mého ehm, skromného názoru) mezi nejpovedenější. Pokud jste o Tiff ještě neslyšeli, rozhodně doporučuji projít si i jiné skladby, které nazpívala, včetně jejich originálních songů :)


A ještě menší organizační detail, již brzy se těšte na nový design, který se ponese v naprosto odlišném stylu (a je naprosto katastrofální), také bych se chtěla vrhnout do rubrik a rozcestníku a přejít to :)

Hezký zbytek neděle
xox, Lexi

FOLLOW LEXI | Instagram ~ Ask ~ Twitter