Listopad 2014

CHRISTMAS TIME | WIN CARLY RAE JEPSEN'S SIGNED PHOTO

30. listopadu 2014 v 12:00 | Article posted by Helena Lott |  Giveaway

Hi, I just met you, and this is crazy, but here's my number, so call me maybe - alias krásnou první adventní neděli :-)

Jak už jsem slíbila, na adventní období jsem vám přichystala pár soutěží - každou adventní neděli něco, vyhodnocení bude na Štědrý den. :-) A o co se bude dnes soutěžit? O fotografii Carly Rae Jepsen, kterou zpěvačka samozřejmě podepsala :-)

Vše, co potřebujete vědět, najdete v celém článku, ještě ale přidám omluvu za kvalitu fotky, kterou tady máte na ukázku, jsem líná fotku vytahovat zpod fólie, takže se tam odrazil blesk a fotila jsem to mobilem v přítmí (ano, jsem hrozně líný člověk :D).


PHOTO SESSION NO. 2 (+ADVENTNÍ PROGRAM BLOGU)

28. listopadu 2014 v 17:07 | Article posted by Helena Lott |  Photoshoots

Opravdu ráda bych vám napsala, že je mi už dobře a budu se snažit přidávat zajímavější články, ale bohužel nemůžu. Takže dnešní článek je s fotkami, které byly pořízeny 2 roky zpět, vážně perfektní okamžiky, na které ráda vzpomínám :) Tentokrát je to odlišné od focení, které jsem přidávala asi před dvěma týdny ("PHOTO SESSION NO. 1"), protože tentokrát se jedná jen o přátelské fotky se sestřenkou :)


Ale ještě než začnu s fotkami, chtěla bych zmínit pár vět ohledně adventního programu - konkrétně každou adventní neděli se těšte na rozhovor s blogerkou + soutěž! Začnu v neděli a vyhodnocení bude poslední adventní neděli, tedy 21.12.! :)

To je vše ohledně administrativy a teď ta dá - která fotografie se vám líbí nejvíce? (+ omlouvám se za sníženou kvalitu, je to přeposílané přes mobil, ten tomu moc krásy nepřidal).

GET INSPIRED: AMERICAN MUSIC AWARDS 2014: RED CARPET

24. listopadu 2014 v 17:13 | Article posted by Helena Lott |  Get Inspired

Dnes v noci našeho času se v Los Angeles předávaly prestižní ceny American Music Awards alias AMA. Nejvíce zabodovali One Direction, kteří si odnesli 2 ceny plus hlavní cenu večera, "Artist of the Year". Dalšími oceněnými umělci byli 5 SOS, Katy Perry, Sam Smith, Carrie Underwood, Brantley Gilbert, Iggy Azalea, John Legend, Beyoncé, Enrique Iglesias, Calvin Harris a další (celý seznam zde).

Já bych se ale ráda zaměřila na červený koberec a modely, které se zde objevily. Samozřejmě jsem chtěla vybrat asi 10, ale to se, mírně řečeno, nepovedlo a je jich trochu víc.

Do komentářů mi nezapomeňte napsat vaše názory na nejlepší a nejhorší outfity letošní AMA's! :)

M.A.C BRUSHES: ORIGINAL VERSUS FAKE + REVIEW

23. listopadu 2014 v 13:51 | Article posted by Helena Lott |  Reviews - Cosmetics

Nemoc pokračuje, tedy další článek z postele a další odkládání slibovaného RoomTour. Nebojte, dočkáte se, ale foťák nemám k dispozici a z postele se mi vážně lézt nechce, jsem ráda, že aspoň něco málo teď vyťukám. Teď vás potěším dalším provizorním článkem, tentokrát týkajícího se pravosti/nepravosti štětců M.A.C, které jsem nedávno dostala. Rady, které jsem v článku uvedla, jsem si z mé geniální hlavy nevycucala, porovnávala jsem fotografie fake štětců + na YouTube je asi miliarda videí, které jsem si trochu projela a sepsala z toho tento článek, snad vás tedy zaujme :)


Before I Die #3 | SLEEP UNDER THE STARS

22. listopadu 2014 v 11:29 | Posted by: Helena Lott (Lexi) |  Before I Die

Mrzí mě, že na vás nemám čas. Nápadů na články mám spoustu, ale ze zdravotních důvodů nemám čas. Co se týče slibovaných fotek mého pokoje, tento článek si žádáte nejvíc, tak na to pořád pamatuji, ale to bych tu musela nejdřív uklidit, což v mém stavu je trochu nereálné. Dnes vás tedy odbydu jen krátkým článkem ze série Before I die, příště snad už něco záživnějšího.


Toto je, hádám, první #BID, které můžu zařadit mezi splněné. Vzpomínáte si na tu noc asi před rokem, kdy kolem poletovala ta hromada meteoritů? Ano, tak přesně tuto noc jsem strávila venku, zachumlaná do spacáku a ve společnosti přátel. Bylo to kouzelné. Stejně nadšená jsem byla z druhého takového momentu, úžasného dobrodržství během letošních prázdnin. To bylo ještě lešpí, i když kolem nepadalo tolik hvězd.

Dnes vás nejspíš překvapím, ale nezahltím vás dlouhým a nudným vyprávěním. Jsem unavená, rozbolavěná a naštvaná. Radši se rovnou zeptám vás na vaši noc pod hvězdami. Zažili jste? Chtěli byste?

FOLLOW LEXI | ASK | INSTAGRAM | TWITTER

THE MOST IMPORTANT STUFFS FOR YOUR LONG HAIR

17. listopadu 2014 v 11:25 | Posted by: Helena Lott (Lexi) |  Hair

Zdravé vlasy jsou určitě něco, po čem touží každá dívka, málo která se jimi ale pyšní. Pokud si už člověk vypěstuje dlouhé vlasy, neměl by zanedbávat alespoň základní péči.

THANKS FOR BEING ♥

16. listopadu 2014 v 11:39 | Posted by: Helena Lott (Lexi) |  Site Informations

Dneska vás nepotěším žádným záživným článkem, spíše bych vám tentokrát chtěla poděkovat. Chtěla jsem to udělat už dávno, ale když TopList překročil nádherných 10 000 návštěvníků, rozhodla jsem se, že je konečně čas na sepsání tohoto článku.


Začnu asi tou návštěvností, kterou jsem za 2 měsíce vytáhla o 6 000. Je to naprosto neskutečné a pořád nedokážu uvěřit, že blog mám takovou chvilku a chodí vás tady tolik ♥ Tedy moc a moc děkuji :)

Další věcí, kterou bych chtěla zmínit, jsou sociální stránky - děkuji vám za každé follow, které jste mi dali, ať už na asku, instagramu nebo twitteru :) Na asku mě sleduje krásných 153 lidí, na instagramu 1 355 a na twitteru 1953, což jsou šílená čísla, takže vážně moc a moc děkuji :) Pokud mě ještě nesledujete, tak na konci článku budou jako obvykle odkazy, tedy máte možnost to napravit :D :D


Také bych vám chtěla poděkovat za všechny povzbudivé zprávy a zájem, za všechny vaše otázky a maily, které mi chodí :) Ráda odpovím, pokud to tedy není totéž dokolečka, což mi už hezky leze na nervy: jaká je adresa na Iana, nadávky apod. ... prosím, pokud mě neznáte, tak vážně nevíte, jaká já jsem nebo co já si myslím, nezapomeňte na to :) Na co ovšem ráda pořád dokolečka odpovídám jsou vaše otázky ohledně charit, které podporuji ♥ To mě nikdy neomrzí a děkuji moc, že se o toto téma tak zajímáte :) Jsem ráda, že vás zaujal článek "Charita měsíce", plánuji s touto sérii pokračovat a doufám, že vás to bude stále tak zajíma :)


A co mě úplně nejvíce dostalo jsou věci, které jste mi poslali. Chtěla jsem udělat článek, kde to všechno hodím nafocené, ale už používanou kosmetiku asi nemá moc cenu fotit, tak sem hodím akorát ten náhrdelník, o kterém jsem vám psala v October Haul, od Terezky :) Tobě zase hrozně moc děkuji, zlato ♥ Každopádně můžu aspoň poděkovat ještě Káti a Andy za kosmetiku, lak na nehty a náušnice :) No a samozřejmě Lízátku, která mi poslala totální bednu věcí, které do dneška používám ♥ Fotku zmiňovaného náhrdelníku hodím pod perex.


Věřím, že mi vyjdou mé plány ohledně prosincových soutěží, ale jelikož jsem nemocná, tak se mi to dost komplikuje, no snad to nějak zvládnu. Každopádně přinejmenším jednu soutěž tu určitě čekejte, to už mám vymyšlené :)

Ještě jednou vám za všechno děkuji, doufám, že mě bude bavit přidávat ještě hooodě dlouho a články vás budou zajímat :)
FOLLOW ME | Instagram ~ Ask ~ Twitter | helena.lotterova@seznam.cz

AUTUMN TAG

14. listopadu 2014 v 16:43 | Posted by: Helena Lott (Lexi) |  TAGs


Podzim už je sice v plném proudu, každopádně myslím, že čas pro tento článek jsem ještě nevyčerpala. Tentokrát pouhých 10 otázek a řekla bych, že i 10 stručných odpovědí, což je u mě poměrně zázrak, když už vynechám moji neskutečnou ukecanost, tak stejně s přihlédnutí k mé lásce k podzimu. No pojďme na to :)


BOOK REVIEW: JAIME REED - THE CAMBION CHRONICLES 2: BURNING EMERALD

13. listopadu 2014 v 16:28 | Posted by: Helena Lott (Lexi) |  Reviews - Books
Kronika kambionů – Smrtící pouto [E-KNIHA]
Název: Kronika kambionů - Smrtící pouto
Originální název: The Cambion Chronicles 2: Burning Emerald
Autor: Jaime Reed
Překlad: Romana Bičíková
Žánr: Fantasy, sci-fi, horory, dystopie
Pořadí v edici: 2
Číslo vydání: 1
Nakladatelství: FRAGMENT
Počet stran: 264
Věková kategorie: Young Adults

Cena: 249,-
Koupit: kniha | e-kniha

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Fragment.

Anotace a děj v kostce


PHOTO SESSION NO. 1

11. listopadu 2014 v 16:07 | Posted by: Helena Lott (Lexi) |  Photoshoots

Taková holčička, viďte? Na okamžiky, které jsou zachycené na těchto fotografiích nezapomenu snad nikdy. Bylo to poprvé, co jsem stála před vymakanou technikou, foťákem skoro větším, než jsem tehdy byla já. Dobře, přeháním. Na těchto snímcích je mi 13 let a jsou foceny perfektní fotografkou, paní Švábovou, v Ostravě.

Byl to krásný den, zpočátku jsem byla velmi nesvá, nevěděla jsem co s s rukama, jak se tvářit, jak moc se smát, jak nevypadat tlustě a bla, bla, bla :D Potom mě to naprosto chytlo a bavilo tááááákhle moc. Dobrá atmosféra a krásné počasí bylo neskutečným plusem. Nefotilo se dlouho, 2-3 hodiny, ale při konci jsem už byla unavená. Ukončil to až déšť, který byl velmi osvěžující. Zvláštní, pamatovat si něco tak důkladně po dlouhých 3 letech, viďte? Ony jsou prostě momenty, na které člověk nezapomíná...

Tak co myslíte, která se vám líbí nejvíce? Mně osobně předposlední, což možná někoho nepřekvapí, jelikož jsem ji použila např. jako úvodní obrázek do 30 Beauty Question TAG.