CHRISTMAS TIME | WIN CARLY RAE JEPSEN'S SIGNED PHOTO

30. listopadu 2014 v 12:00 | Article posted by Helena Lott |  Giveaway

Hi, I just met you, and this is crazy, but here's my number, so call me maybe - alias krásnou první adventní neděli :-)

Jak už jsem slíbila, na adventní období jsem vám přichystala pár soutěží - každou adventní neděli něco, vyhodnocení bude na Štědrý den. :-) A o co se bude dnes soutěžit? O fotografii Carly Rae Jepsen, kterou zpěvačka samozřejmě podepsala :-)

Vše, co potřebujete vědět, najdete v celém článku, ještě ale přidám omluvu za kvalitu fotky, kterou tady máte na ukázku, jsem líná fotku vytahovat zpod fólie, takže se tam odrazil blesk a fotila jsem to mobilem v přítmí (ano, jsem hrozně líný člověk :D).
Podmínky pro účast↓
2) A zapiš se do fanclubu

Do komentářů napiš↓
1) Jméno
2) E-mail
3) Pod jakým jménem mě sleduješ na fb?
4) Oblíbená písnička od Carly? :-)

Jak získat více "vstupů" do losování?
→ Následuj mě na instagramu
→ Následuj mě na twitteru

Pokud mě budete sledovat i na těchto dalších sociálních sítích, napište to do nového komentáře, ať v tom mám pořádek -> 1 komentář = jeden vstup, tedy pokud mi to všechno hodíte do jednoho, budu to považovat jen za jeden komentář. Tedy pokud mě budete sledovat všude, napište 3 komentáře - jeden základní (za fb), další za instagram, další za twitter. Nezapomeňte také připsat, pod jakými jmény mě sledujete. Uvědomuji si, jak nesrozumitelná pravděpodobně jsem, ale to si se mnou časem zvyknete :D Jednou blondýna, navždy blondýna, barva na tom nic nemění :D

Na vaše otázky ráda odpovím na asku :-)
 


Aktuální články

Reklama