Únor 2015

FAVOURITE QUESTIONS & ANSWERS

19. února 2015 v 17:13 | Article posted by Helena Lott |  Diary

Hola amigos,
jak už jsem nesčetněkrát psala, na asku se mi uzbíralo přes 400 otázek, v současné době se to schyluje k pětistovce, odpovědět na to všechno je pro mě téměř nemožné. Spousta otázek se navíc opakuje, tak jsem se rozhodla vybrat takové, které se objevují velmi často a mohly by zajímat více lidí. Určitě všech skoro 500 na asku nesmažu, ale promažu to vážně pořádně, nechám jen pár originálních, na ty odpovím, drtivou většinu hodím do koše a pokusím se odpovídat pravidelněji, ať se to znova takto nenahromadí.

Ještě než přejdu k článku, tak bych vám chtěla poděkovat za přsáhnutou hranici 2500 followers na instagramu, je to vážně úžasné, moc a moc vám děkuji za vaši podporu ♥

10 THINGS I HATE ABOUT BLOGGERS

14. února 2015 v 21:45 | Article posted by Helena Lott |  MY 10 FAVOURITE OF ALL TIME

Někdy člověk prostě musí napsat článek, kde vypustí páru, nebo kde si, chcete-li, vylije srdíčko. Normálně bych řekla, že nutně potěbuji vypustit páru, jenže když už máme ten Valentýn, tak řekněme, že si to srdíčko vyliju.

Znáte ten pocit, když si projíždíte různé blogy, no a najednou vás něco nasere. Ta jedna věc, která vám leze na nervy pořád, ale tentokrát vás už tak vytočí, že se rozhodnete napsat článek, který vlastně nemá žádnou pointu, prostě se jen vztekáte. Takový jsem tu snad ještě ani neměla, tak si tento první užijte.

VALENTINE DAY GIVEAWAY

12. února 2015 v 18:00 | Article posted by Helena Lott |  Giveaway

Krásný večer,
jak jste už určitě zaznamenali, blíží se nám Valentýn, svátek lásky. A protože vám určitě došlo, že vás mám strašně moc ráda (fakt že jo!) a někteří z vás máte rádi mě (blázni! :D), tak bych si nemohla odpustit, kdybych tento svátek vynechala a nic si pro vás nepřipravila. A protože jsem dostala skvělou příležitost vybrat pro vás dárečky od značek Dermacol a essence, nemohla jsem této příležitosti nevyužít.

GET INSPIRED: GRAMMY AWARDS 2015: RED CARPET

9. února 2015 v 16:22 | Article posted by Helena Lott |  Get Inspired

I když jsem zmeškala letošní Golden Globes, na které jsem se vážně těšila, Grammys jsem si prostě nemohla nechat ujít. Letošní ročník ovládl Sam Smith, který si odnesl rovnou nejen cenu za Objev roku, ale zároveň posbíral 3 další prestižní sošky včetně "té nejdůležitější", za píseň roku, proměnil tak 4 ze 6 nominací. Na nováčka není špatné, co myslíte? Šest nominací získal také Pharell, proměnil o jednu méně než Sam, tedy tři. Celý seznam vítězů můžete zkouknout tady. Celý večer zahájili AC/DC, dále vystoupili Ariana Grande, Tom Jones & Jessie J, Madonna, Kanye West, Ed Sheeran, Adam Levine & Gwen Stefani, Pharell Williams, Sam Smith, Beyoncé, John Legend, Hozier, Tony Bennett & Lady GaGa, Rihanna & Kanye West & Paul McCartney, Beck & Chris Martin a mnoho dalších... A to, co vám přináším já, je samozřejmě "vycuc" z červeného koberce.

GET TO KNOW ME | TAG

7. února 2015 v 16:59 | Article posted by Helena Lott |  TAGs

Ahoj zlatíčka,
vím, že moje sliby jsou čím dál méně zajímavé, ale tentokrát se hlásím s článkem. Radši nebudu slibovat, že si najdu více času, ale udělám pro to maximum. Chybí mi poslední tři známky a potom to už bude pohoda. Určitě jste postřehli, že nás čekají Grammy, tak se snad konečně dokopu k článku Get Inspired :) A teď už k článku :)

O podobný tag jste si psali, tak když už moc nepřidávám, tak vám chci vyhovět aspoň takto. Otázky mám z blogu Issys :)


Jsi pojmenovaná podle někoho?