Autographs

Neil Patrick Harris

26. října 2014 v 13:48 | Posted by: Lexi
Neil Patrick Harris je herec, který prostě omrzet ani neumí. Určitě ho znáte jako skvělého Barneyho ze seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), společně s jeho hláškou "Suit up!". NPH rozhodně patří mezi osoby, které jsem chtěla kontaktovat a jsem moc ráda, že se mi to povedlo :)

Jelikož Neil není zrovna komunikativní a málo kdy se poštěstí, vyzkoušela jsem adresu do divadla, kde zrovna hrál. V show Hedwing and the Angry Inch, která získala cenu Tony, si zahrál transvestitu (video) :)

posláno: dopis, fotku, obálku s mou adresou, 7.4.2014
obdrženo: podepsanou fotku a vzkaz, 15.7.2014

http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-xaf1/10584720_308426372672115_298182189_n.jpg
FOLLOW LEXI | ASK | INSTAGRAM | TWITTER

Brigitte Bardot Success

29. srpna 2014 v 17:31 | Posted by: Lexi
Něco málo autogamů mi přišlo, ale nebyl čas je přidat, takže s tím hned začnu :) Pokusím se přidávat postupně i starší autogramy, třeba tu jednou bude moje kompletní sbírka, uvidíme :)

Autogram Brigitte Bardot jsem si hrozně přála z několika důvodů. Pokud čekáte, že jsem obří fanynka, jste na omylu, její filmy ani moc neznám :D Paní Bardot (ne, nikdo mě nedonutí napsat Bardotová) je totiž legenda, to se se mnou ani nezkoušejte hádat, protože vážně je. No a řekněme si to na rovinu, 79 let, takže velmi stará legenda. Nemohla jsem nevyužít příležitost a tuto dámu nepožádat o autogram. Navíc jsem se při hledání více informací dověděla, že bojuje za práva zvířat, tak jsem si neodpustila udělat menší reklamu na ISF, definujme menší jako list A4, no a také menší reklamu na Iana Somerhaldera a jeho práci. Takže jsem si říkala, že jsem si úspěch asi trošku ohrozila :D Další skvělá věc, která se mi přihodila, fotky se hrozně lepí na sebe po vyvolání a já zrovna psala i Jeanu Renovi, no a hádáte správně, paní Bardot jsem poslala omylem jednoho Rena. Zareagovala naštěstí skvěle, na fotku mi nalepila papírek s nápisem "That's not me!", což mě dost pobavilo :D Následně podepsala obě moje fotky a přidala jednu svou, všechny s milým věnováním. Taky přidala nálepku z její nadace :))

posláno: LOR, SAE, IRC, 2 fotky (1.8.2014)
obdrženo: obě fotky podepsané a věnované + jedna její včetně věnování + nálepka její nadace (18.8.2014)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Cam Gigandet Autograph

10. května 2014 v 19:43 | Posted by: Lexi
Ach :3 Toto považuji za opravdu skvělý úspěch. Možná takto, když vám povím Cam Gigandet, vám to moc nepoví, ovšem pokud jste viděli Stmívání (Zatmění), tak právě v tomto filmu stvárnil roli Jamese, který šel po Belle. Je to sice jeho nejslavnější role, ale pro mě, ne zrovna dvojnásobného fanouška Twilight Ságy, byl nejlepší v The Roommate, kde si zahrál společně s jednou z mých oblíbených hereček Leighton Meester (její autogram jsem dostala jen pár dní před Camem :3). Ve filmu si krátkou roli zahrála také Nina Dobrev a Kat Graham, které se proslavily seriálem The Vampire Diaries. Dále hrál například ve známém seriále O.C. California :))

Že bych jeho autogram potřebovala tak moc, se říct nedá, ovšem když jsem si jedné skvělé holčině z Polska postěžovala, že z agentury nejspíš neodpovídá, tak mě potěšila informací, že má jeho soukromou adresu a že mi ji poskytne. Na odpověď jsem nečekala ani mesíc a Cam podepsal všechny fotky, z toho 4 věnoval a ke 2 napsal krátké poznámky :)) Navíc zaplatil poštovné, tedy co víc si přát :))

odesláno: LOR, SAE, 5 fotek, 11.4.2014
přijato: všechny fotky podepsané, 4 věnované, 9.5.2014
adresa: soukromá

Leighton Meester Autograph

5. května 2014 v 18:44 | Posted by: Lexi
Dneska mě ve schránce čekalo další autogramové překvapení ♥ Tentokrát tak krásné, že by krásnější snad ani být nemohlo :D Od jedné z mých nejoblíbenějších (jako že vážně nej, nej a nej ♥) hereček, Leighton Meester, kterou můžete znát jako Blair Waldorf z oblíbeného seriálu Gossip Girl, nebo z filmů Monte Carlo (kde si zahrála po boku Seleny Gomez, Coryho Monteitha, Katie Cassidy...), Sesterstvo putovních kalhot nebo Roommate. Všude je naprosto skvělá a ukázala, jak perfektní herečka dokáže být v různých filmových žánrech. Za svůj talent tuším posbírala také pár prestižních cen.

Vůbec jsem nečekala, že by mi Leighton mohla odepsat, jelikož jsem ve fanmail databázi viděla, že poslední feedback je z roku 2012, z natáčení GG, a to ještě po 2 letech čekání. Byl to tedy výstřel do slepa, ale jelikož se jednalo o Lei, musela jsem to zkusit :D Neposílala jsem ani nic na poštovné, ale ono to vyšlo i tak ♥

odesláno: LOR, SAE, 3 fotky, plakát, 24.3.2014
přijato: všechno podepsané a věnované, 5.5.2014
adresa: do divadla

omlouvám se za úděsnou kvalitu fotek, foceno mobilem :D
 
 

Reklama