Before I Die

Before I Die #3 | SLEEP UNDER THE STARS

22. listopadu 2014 v 11:29 | Posted by: Helena Lott (Lexi)

Mrzí mě, že na vás nemám čas. Nápadů na články mám spoustu, ale ze zdravotních důvodů nemám čas. Co se týče slibovaných fotek mého pokoje, tento článek si žádáte nejvíc, tak na to pořád pamatuji, ale to bych tu musela nejdřív uklidit, což v mém stavu je trochu nereálné. Dnes vás tedy odbydu jen krátkým článkem ze série Before I die, příště snad už něco záživnějšího.


Toto je, hádám, první #BID, které můžu zařadit mezi splněné. Vzpomínáte si na tu noc asi před rokem, kdy kolem poletovala ta hromada meteoritů? Ano, tak přesně tuto noc jsem strávila venku, zachumlaná do spacáku a ve společnosti přátel. Bylo to kouzelné. Stejně nadšená jsem byla z druhého takového momentu, úžasného dobrodržství během letošních prázdnin. To bylo ještě lešpí, i když kolem nepadalo tolik hvězd.

Dnes vás nejspíš překvapím, ale nezahltím vás dlouhým a nudným vyprávěním. Jsem unavená, rozbolavěná a naštvaná. Radši se rovnou zeptám vás na vaši noc pod hvězdami. Zažili jste? Chtěli byste?

FOLLOW LEXI | ASK | INSTAGRAM | TWITTER

Before I Die #2 | Throw a Drink In Someone's Face

23. října 2014 v 16:05 | Posted by: Lexi
(zdroj fotografie: google obrázky)
Oficiální a velmi důležitý postřeh: musím se naučit Before I Die obrázky lépe upravovat. Přiznávám tedy, že jsem v tom naprostý antitalent.
A teď zpět k pointě. Představte si ten pocit - někdo vás neskutečně vytočí, vy vezmete do ruky plnou skleničku a ladným pohybem ruky vyklopíte její obsah do obličeje toho bastarda. Řekla bych, že se to jmenuje americký pocit.

No vážně, neříkejte mi, že jste při sledování nekonečných amerických romcomů neměli nikdy, ani jeden jedinkrát hroznou chuť si to taky vyzkoušet.

(zdroj fotografie: google obrázky)

Ať je to jakkoliv krásná představa, tento Before I Die budu muset zařadit do kolonky nesplněných, z nějakého důvodu se totiž ještě nenašel zájemce. Z toho plyne nejspíš očekávaná nabídka, kdy se zeptám, kdo z vás se hlásí dobrovolně a vy se budete vzájemně předhánět, kdo bude ten šťastlivec, ale dnes vás musím zklamat. Až to jednou udělám, tak to nebude domluveně, ale přijde si to hezky samo. Možná mě to bude bavit natolik, že potom už to budu dělat jen tak, abych se nenudila, ale moje poprvé musí být dokonalé a naprosto neplánované.

P.S. A taky to nebude u mě doma, nerada vytírám.

A co vy? Nachází se zde snad nějaký šťastlivec, který svou premiéru má již za sebou?

FOLLOW LEXI | ASK | INSTAGRAM | TWITTER

Before I Die #1 | Visit Paris, France

6. října 2014 v 19:57 | Posted by: Lexi

Dobře, přiznejme se, kdo by nechtěl. Paříž, mnohými nazývané nejkrásnější město světa, spatřena na vlastní oči. Přes den památky, y compris Louvre, s'il vous plait, obchody (la mode francaise, Dieu!) v noci francouzské kluby a potom směr nějaký luxusní hotel. Jen zavřete oči a na chvilku si to představte. Krása francouzského jazyka všude kolem (trpěla jsem těžkou nesnášenlivostí francouzštiny asi půl roku poté, co jsem se ji začala učit, naštěstí to odeznělo a teď tento nádherný jazyk ráda poslouchám).
 
 

Reklama