Challenges

Challenge: Books - Day 1

30. dubna 2014 v 18:23 | Posted by: Joann

U Karamelky na blogu jsem viděla knížní challenge, každý den napíšeš článek na určité téma, líbilo se mi to a tak jsem chvíli pohledala na internetu a rozhodla se něco takového udělat. Nebudu to asi stíhat každý den, ale snad co nejčastěji přidám článek. Zatím jsem se nerozhodla kolik dní to bude, nemám ještě vymyšlená všechna témata. :)
Některá jsem si vymyslela, nekterá viděla u Karamelky. Začnu už dneska :)

TÉMA: Knížka díky které jsem začala číst

Pokud mě trochu znáte, víte že jsem velká fanynka Harryho Pottera, nejen filmů, ale především knížek. To protože Harry Potter byla jedna z úplně prvních knížek, které jsem kdy četla, a to právě v té první, druhé tířdě kdy jsem se začínala učit číst. První díl mi přečetla více méně mamka a já četla tak pár stránek, ale okamžitě jsem si to zamilovala, další díly už jsem četla samozdřejmě sama. Čtení mě začalo bavit právě kvůli Harry Potterovi, z nového dílu jsem byla vždycky nadšená. Četla jsem ho několikrát, i když vím jak to dopadne. Takže pro mě je 100% tohle knížka díky které mám ke čtení tak kladný vztah a jsem za to neskutečně ráda <3

Máte i vy nějakou takovou knížku? Ráda si o ní přečtu v komentářích :)

Challenge: 14 Days Withou Chocolate

27. dubna 2014 v 22:05 | Posted by: Lexi

Ano, Lexuše má v plánu se hecnout a na 2 týdny si dát pauzu od sladkého - tedy oficiálně jen čokolády, ale je mi jasné, že to nevydržím :D

Aby bylo jasno, jsem osoba, která den bez čokolády nevydrží, načež 2 týdny :D Uvidíme, uvidíme :D Každopádně se vám co nějakou dobu pokusím sepsat, jak se mi daří :))

Pokud do toho jde se mnou, budu jen a jen ráda :D Začínám od zítřka, připojit se můžete kdykoliv :)) Budu ráda, pokud do toho taky půjdete, pokud zanecháte komentář a dáte mi o tom vědět :))

Lexi ~ odkazy:
 
 

Reklama