Diary

FAVOURITE QUESTIONS & ANSWERS

19. února 2015 v 17:13 | Article posted by Helena Lott

Hola amigos,
jak už jsem nesčetněkrát psala, na asku se mi uzbíralo přes 400 otázek, v současné době se to schyluje k pětistovce, odpovědět na to všechno je pro mě téměř nemožné. Spousta otázek se navíc opakuje, tak jsem se rozhodla vybrat takové, které se objevují velmi často a mohly by zajímat více lidí. Určitě všech skoro 500 na asku nesmažu, ale promažu to vážně pořádně, nechám jen pár originálních, na ty odpovím, drtivou většinu hodím do koše a pokusím se odpovídat pravidelněji, ať se to znova takto nenahromadí.

Ještě než přejdu k článku, tak bych vám chtěla poděkovat za přsáhnutou hranici 2500 followers na instagramu, je to vážně úžasné, moc a moc vám děkuji za vaši podporu ♥

HAPPY BIRTHDAY TO ME

25. ledna 2015 v 20:46 | Article posted by Helena Lott

Dnes je to přesně týden, co jsem oslavila další, v pořadí již sedmnácté, narozeniny. Nejdřív jsem si myslela, že tento milník nechám mimo blog, nakonec jsem se ale přeci jenom rozhodla něco zveřejnit, přišlo mi totiž hrozně neslušné nepoděkovat za všechna ta přání, která jste mi poslali na facebooku, twitteru, asku, nebo poštou.

MY CHRISTMAS TIME + CARLY RAE JEPSEN'S AUTOGRAPH WINNER

28. prosince 2014 v 16:00 | Article posted by Helena Lott

Krásné nedělní odpoledne,
zajisté jste si všimli, že to s plány zrovna dvakrát nedopadlo. Skončila jsem v nemocnici a odtamtud to bylo poněkud nemožné. A když mě pustili, tak jsem měla radost, že jsem doma a na vás jsem částečně pozapomněla, za což se omlouvám. Jisté ale je, že leden a únor mi dají dost zabrat, jelikož budu dohánět 2 zameškané měsíce ve škole. Takže konec srandy. Nijak více se o tom ale rozepisovat nechci, takže to je asi vše :-)

“All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them.”

4. května 2014 v 17:47 | Posted by: Lexi

Než začnu, chtěla bych se zmíniz o novém projektu ISF, Twitter Storm. Samozřejmě jelikož se jedná o Twitter, hlavní podmínkou je, účet na Twitteru mít. "Bouře" je na téma #CoalSucks, tedy v překladu uhlí je na nic. Pokud jste tedy i vy součástí souciální sítě Twitter, neváhejte a vyjádřete názor k této problematice. Jak už Charlie krásně zmínila, zrovna my jsme země, která k tomu má zatraceně co říct, hlavně pokud jste také z Moravskoslezského kraje, s Karvinskem v čele. Nemějte strach z toho, být slyšeni. Více najdete tady.


A TEĎ K BALÍKU :D

Štěstí předchází pád, nebo tak nějak

23. dubna 2014 v 14:03 | Posted by: Lexi

Krásné pořekadlo, i když si jsem plně vědoma toho, že zní jinak. O co jde? Dnešní den, stejně jako poslední 2 týdny, jsem prožila v naprosté euforii (nutno dodat, že dnešní den jsem skoro proskákala radostí). Proč? Balík z USA byl na cestě a včera konečně dorazila výzva.

S Karlou, nejlepší kamarádkou, jsme si tedy daly sraz a vyrazily na poštu. To, co následovalo, bych nenazvala zklamáním, nýbrž vděčností, že jsem navštívila pár lekcí karate. Balík sice docestoval do Česka, ale zadrželi ho na celnici.

Co to znamená pro nás? Hromada papírů, psaných nesrozumitelným jazykem. Po přečtení je vám jasné, že musíte platit. A hodně. Skutečně musíte? Nikoli. Tak co to je? Není tajemstvím, že český stát je plný bastardů a hovad, které vás okradnou na každém kroku. Promiňte, ale já jsem se o zdržení zásilky nijak neprosila.

A co že v tom balíku bylo? Dárky od Ianovy známé, skvělé paní, která nám již poslala parádní náramky v minulosti. Dále Ianovy autogramy a nějaká drobnost, co nám s Kájou posílá. Tedy něco, co jsem si nepředstavovala ani v těch nejkrásnějších snech. Ovšem zas a opět se ukazuje, že nic nejde tak snadno.

Kdy nám balík vrátí? Ano, to bych také ráda věděla. Teď mě omluvte, jdu boxovat. A ano, představím si tam nějakého oplzlého týpka z celnice.
 
 

Reklama