Get Inspired

GET INSPIRED: GRAMMY AWARDS 2015: RED CARPET

9. února 2015 v 16:22 | Article posted by Helena Lott

I když jsem zmeškala letošní Golden Globes, na které jsem se vážně těšila, Grammys jsem si prostě nemohla nechat ujít. Letošní ročník ovládl Sam Smith, který si odnesl rovnou nejen cenu za Objev roku, ale zároveň posbíral 3 další prestižní sošky včetně "té nejdůležitější", za píseň roku, proměnil tak 4 ze 6 nominací. Na nováčka není špatné, co myslíte? Šest nominací získal také Pharell, proměnil o jednu méně než Sam, tedy tři. Celý seznam vítězů můžete zkouknout tady. Celý večer zahájili AC/DC, dále vystoupili Ariana Grande, Tom Jones & Jessie J, Madonna, Kanye West, Ed Sheeran, Adam Levine & Gwen Stefani, Pharell Williams, Sam Smith, Beyoncé, John Legend, Hozier, Tony Bennett & Lady GaGa, Rihanna & Kanye West & Paul McCartney, Beck & Chris Martin a mnoho dalších... A to, co vám přináším já, je samozřejmě "vycuc" z červeného koberce.

GET INSPIRED: AMERICAN MUSIC AWARDS 2014: RED CARPET

24. listopadu 2014 v 17:13 | Article posted by Helena Lott

Dnes v noci našeho času se v Los Angeles předávaly prestižní ceny American Music Awards alias AMA. Nejvíce zabodovali One Direction, kteří si odnesli 2 ceny plus hlavní cenu večera, "Artist of the Year". Dalšími oceněnými umělci byli 5 SOS, Katy Perry, Sam Smith, Carrie Underwood, Brantley Gilbert, Iggy Azalea, John Legend, Beyoncé, Enrique Iglesias, Calvin Harris a další (celý seznam zde).

Já bych se ale ráda zaměřila na červený koberec a modely, které se zde objevily. Samozřejmě jsem chtěla vybrat asi 10, ale to se, mírně řečeno, nepovedlo a je jich trochu víc.

Do komentářů mi nezapomeňte napsat vaše názory na nejlepší a nejhorší outfity letošní AMA's! :)

Get Inspired: London Fashion Week (September 12 - 16, 2014)

20. září 2014 v 9:54 | Posted by: Lexi
Zajisté velká část osazenstva, tedy vás, zaregistrovala, že se v posledních dnech, konkrétně 12-16 Septembra alias září, konal londýnský fashion week, kde se kromě modelek na mole propagujících kousky nejluxusnějších návrhářů na jaro/léto 2015, objevily také celebrity světového formatu, které zazářily ve (pokud to klaplo) slušivých modelech. Něco málo jsem pohledala, doufám, že vám to aspoň k něčemu bude :)

ALEXA CHUNG
Velice zajímavá kombinace, kde vynikne její velmi silná partie, tedy nohy.

Později eleganci Alexa vyměnila za styl jí vlastní.

ANNA WINTOUR
 
 

Reklama