Giveaway

VALENTINE DAY GIVEAWAY

12. února 2015 v 18:00 | Article posted by Helena Lott

Krásný večer,
jak jste už určitě zaznamenali, blíží se nám Valentýn, svátek lásky. A protože vám určitě došlo, že vás mám strašně moc ráda (fakt že jo!) a někteří z vás máte rádi mě (blázni! :D), tak bych si nemohla odpustit, kdybych tento svátek vynechala a nic si pro vás nepřipravila. A protože jsem dostala skvělou příležitost vybrat pro vás dárečky od značek Dermacol a essence, nemohla jsem této příležitosti nevyužít.

CHRISTMAS TIME | WIN CARLY RAE JEPSEN'S SIGNED PHOTO

30. listopadu 2014 v 12:00 | Article posted by Helena Lott

Hi, I just met you, and this is crazy, but here's my number, so call me maybe - alias krásnou první adventní neděli :-)

Jak už jsem slíbila, na adventní období jsem vám přichystala pár soutěží - každou adventní neděli něco, vyhodnocení bude na Štědrý den. :-) A o co se bude dnes soutěžit? O fotografii Carly Rae Jepsen, kterou zpěvačka samozřejmě podepsala :-)

Vše, co potřebujete vědět, najdete v celém článku, ještě ale přidám omluvu za kvalitu fotky, kterou tady máte na ukázku, jsem líná fotku vytahovat zpod fólie, takže se tam odrazil blesk a fotila jsem to mobilem v přítmí (ano, jsem hrozně líný člověk :D).

GIVEAWAY: Win One Direction's "Take Me Home" & "Up All Night"

8. října 2014 v 19:56 | Posted by: Lexi
(gif source: http://be-dreamer.blog.cz)

Zdravím všechny fanoušky One Direction, kteří ještě ve sbírce nemají cédéčka těchto slaďoušů. Vaši obrovskou chybu můžete hned teď napravit a získat je zadáčo, u bloggerky Tessie, která tuto soutěž pořádá.

Co pro to musíte udělat a jak se přihlásit, najdete na jejím blogu. Neváhejte se zapojit, štěstí sice nepodplatíte, ale třeba se usměje zrovna na vás :)

Soutěž končí poslední den října, ale neotálejte! :)

GET INVOLVED HERE

 
 

Reklama