Nails

Nails Design #1

8. května 2014 v 20:51 | Posted by: Lexi
Tak konečně jsem se odhodlala přidat nějaký článek do rubriky s nehtami :D Současný vzhled si dnes plánuji odlakovat, protože to už vypadá hrozně -_- jako fakt... ale hrozně se mi líbily, tak jsem to plánovala odlakovat a nalakovat stejně znova, ale nějak se dívám, už je skoro 9 :D

Použila jsem akorát bílý lak a třpytky, značky vám nepovím, nechce se mi do pokoje :D

AVON Nailwear Peach Schimmer >> Never EVER again

23. dubna 2014 v 19:05 | Posted by: Lexi

Článek to měl být původně jako ukázka snadného a přitom zajímavého lakování nehtů, nakonec budu přeci jen akorát prskat. Očekávala jsem od něj poměrně dost, no, ukázalo se, že to byla chyba.

Lak si před nějakou dobou koupila mamka, využila ho na ples. Takové využití je skvělé, ovšem pokud to plánujete hned další den (nebo ve velice brzké době) smýt. Lexinka samozřejmě lak našla a byl okamžitě zabaven. No, karma tedy skutečně existuje.

Nehty jsem si lakovala včera, dala jsem si vrstvu, shlédla díl Gossip Girl, další vrstvu, další GG, pruhy, nový díl The Originals a zafixovala jsem to průhledným lakem, potom následoval fiml Rules of Attraction. Nikdo mi tedy nenakecá, že lak neměl čas zaschnout.

Osprchovaná jsem už byla, tak jsem zalezla rovnou do postele. Ráno jsem se tedy sprchovala znovu (bez umytí vlasů), k tomu nějaký normální pohyb, a jak to dopadlo, můžete vidět na obrázku níže. Celkově jsem na laky od AVONu moc slávy neslyšela, ale chtěla jsem se přesvědčit sama. Nevím, jak jsou na tom další řadu, ale podobný lak bych si už rozhodně znova nekoupila, lakovat si nehty každý den není zrovna nejlepší pravidelná činnost :D

A co vy a laky od AVONu? :) Máte zkušenosti? :)) Ocením, pokud se se mnou podělíte v komentářích.

 
 

Reklama