New In

OCTOBER HAUL

10. listopadu 2014 v 15:31 | Posted by: Helena Lott (Lexi)
Můžete mi zatleskat, v napsání tohoto článku jsem zameškala pouze 10 dní! Je to dost, ale v porovnání s minulými 20něco je to poměrně převrat.

Tento měsíc jsem moc nenakupovala, vůbec nebyl čas a před Vánoci nechci zbytečně utrácet. O to líp, nemusela jsem tolik fotit a ani fotek na zpracování nebude tolik. Co hezkého jste si vy pořídili tento měsíc?

Omlouvám se za tmavost některých fotek, byly foceny v noci.

New In September

22. října 2014 v 15:40 | Posted by: Lexi
Ano, uvědomuji si, že je za námi 2/3 října, takže přicházet s článkem s novými věcmi ze září je asi poměrně trapné, ale tak co naděláte :D Už jsem to měla nafocené, jen se mi to nechtělo zpracovávat. Takže se omlouvám za zpožění, ale tak to se mnou prostě chodí :D Většinou si na oblečení nenechávám účtenky, takže cenu uvedu tam, kde si na ni vzpomenu. A prosím o respektování, že podobný článek jsem ještě nikdy nepsala a fotit oblečení taky není zrovna moje nejsilnější stránka :D

Doufám, že vás neunudím k smrti :D

Lady Box: April 2014

26. dubna 2014 v 12:00 | Posted by: Nicol
Ahojky, zase se po dvou dnech ozývám s novým článkem, chtěla bych tedy přidávat články, tak 3-4 týdně, někdy méně a někdy více, bohužel si musím také nějaká témata nechat na později, abych měla pořád něco v záloze. Včera mi přišel Ladybox, takže dnešní článek je jistý. Snad se vám bude líbit, je to jen představení, recenze na některé výrobky budou v dalších dnech, až budou ozkoušené.
 
 

Reklama