Outfits

Outfit: #NOFILTER

26. dubna 2014 v 20:42 | Posted by: Ronnie
Parné dny se pomalu blíží a já jsem nedávno vyrazila na nákup, jelikož jsem zjistila, že více než polovinu ze svého šatníku už dávno nenosím, hlavně z důvodu, že jsem je kupovala před milionem let a jsou mi malé.

Takže když bylo volno a já měla po narozeninách (penízky od babiček, tetiček a tak dále.. :D), tak jsem se ségrou vyrazila do Metropole (kde jsem sice každý den, ale vždy jen koukám :D).
Koupila jsem si několik tílek a jednu knížku (neodolala jsem :D), takže nakonec jsem ten šatník tak nedoplnila, ale jsem z těch věcí strašně šťastná ♥.

Outfit: Krajkové Peplum

24. dubna 2014 v 17:52 | Posted by: Lexi
Hehe, Lexinka dneska měla vyrazit do společnosti, ale nakonec sedí doma. Paráda, to jsme chtěli. Společně s nejlepší kamarádkou Kájou jsem se chystala na výstavu. Natěšená jsem byla nehorázně, protože podobné výstavy jsme se už spolu zúčastnily minulý rok a já si to vážně užila.

Jenže co se nestalo. Osprchovala jsem se, nalíčila, nacpala se do oblečení a prolezla doplňky, načež mi došlo, že to vážně nepůjde. Už od úterý totiž sedím doma a tak jsem doufala, že malou akci zvládnu, jako přípravu na velkou zítřejší.

Dnes to sice nevyšlo, ale pořád věřím v zítřek :D Tady alespoň jednoduchý outfit, který je tvořený bílým, krajkovaným peplum, černými kalhoty do pasu, mými oblíbenými botky a nějakými těmi doplňky ♥

Fotka v celém článku, protože je to focené mobilem, takže kvalita na zasmátí :DD Ale foťák mám totálně vybitá, tak nas*at :D
 
 

Reklama