Reviews - Cosmetics

M.A.C BRUSHES: ORIGINAL VERSUS FAKE + REVIEW

23. listopadu 2014 v 13:51 | Article posted by Helena Lott

Nemoc pokračuje, tedy další článek z postele a další odkládání slibovaného RoomTour. Nebojte, dočkáte se, ale foťák nemám k dispozici a z postele se mi vážně lézt nechce, jsem ráda, že aspoň něco málo teď vyťukám. Teď vás potěším dalším provizorním článkem, tentokrát týkajícího se pravosti/nepravosti štětců M.A.C, které jsem nedávno dostala. Rady, které jsem v článku uvedla, jsem si z mé geniální hlavy nevycucala, porovnávala jsem fotografie fake štětců + na YouTube je asi miliarda videí, které jsem si trochu projela a sepsala z toho tento článek, snad vás tedy zaujme :)

Essence: 3D Eyeshadow (Irresistible Brazilian Sun)

6. listopadu 2014 v 16:15 | Posted by: Lexi

Možná mě nazvete opožděnou, hravě do toho, ale s 3D očními stíny jsem doposud zkušenosti neměla. Vlastně jsem pořád nechápala, co je na nich tak úžasného. I když se považuji za milovníka očních stínů, a když je čas nebo příležitost, ráda si s barvičkami vyhraji hezky dlouho, tento druh mi dlouho unikal. Často jsem je už měla v ruce, ale nikdy jsem neprojevila větší zájem.

Poprvé jsem je tedy použila nedávno, zrovna když jsem od nich potřebovala dobrou službu, jelikož jsem měla namířeno na půlkolonu, kde člověk za strašáka prostě být nechce. Nepopírám, že jsem byla nervózní a bála se, zda mi vydrží, neslejou se do čárek a zda nakonec nenapáchají více škody než užitku. Naštěstí jsem se ale spletla a značka mě velmi mile překvapila.

Gabriella Salvete: Matte (Skin Balancing Foundation)

14. října 2014 v 20:56 | Posted by: Lexi

Výrobky Gabriella Salvete patří mezi mé nejoblíbenější, proto není nic zvláštního, že když mi došel make-up, sáhla jsem právě po této značce. Přiznám se, že jsem měla dost na spěch a popadla "první lepší" make-up mnou vytypované značky, který jsem nikdy před tím nepoužívala. A když už ho mám doma, tak proč se nepokusit předat mé zkušenosti dál?

Pro mě osobně je make-up jednou ze 2 nejdůležitějších složek denního líčení, kdykoli nestíhám (což se mi děje v poslední době více než často, jejda), použiji alespoň make-up a řasenku. Již zmiňovaný Matte make-up používám už nějaký ten pátek od koupě a jsem naprosto spokojená.

Začnu nejspíš vizuální stránkou, tedy lahvičkou, která je řešená jednoduše, ale přitáhne pozornost, čemu svědčí jedna z mých prvních vět - "popadla první lepší make-up". Zaregistrovala jsem, zalíbil se, koupila jsem. Pokud tedy zákazník nemá žádnou konkrétní představu, vzhled je celkem atraktivní (je to pouze mnou, nebo je skutečně zvláštní takhle to pojmenovat?).

Dle lahvičky je make-up určen pro "all skin types". Moje pleť bývá někdy mastná, ale jak přípravek slibuje, i s tímto si poradil. Problémem pro mě jsou kruhy pod očima, se kterými make-up bojuje poměrně neúspěšně a je potřeba zakrýt je ještě dalšími přípravky, proto bych Matte nedoporučila osobám s viditelnými většími nedokonalostmi, pokud tedy nemáte čas se ještě piplat s dalšími vrstvami.

Další důležitou informací je, že se jednoduše roztírá. Co se týče výdrže, není to žádná sláva, ale katastrofa taky ne. Když se vracím domů kolem 6., kvalita už není ideální a pleť vypadá trochu mastně, tedy celodenní nošení spíše ne, ale na nějaké kratší určitě ano.

Celkově jsem s přípravkem spokojená a koupě nelituji. I přes problémy, které jsem uvedla, make-up běžně používám a nic mě neodradilo na tolik, že bych ho vyhodila. Pro osoby s normální pletí a bez dokonalostí je určitě naprosto vyhovující, zrovna těm bych jej nejvíce doporučila.

Cena: 199,- (parfums.cz | koupit)
Objem lahvičky: 30 ml
Spokojenost: 70%

FOLLOW LEXI | Instagram ~ Ask ~ Twitter

L'oreal Paris - True Match

5. května 2014 v 17:00 | Posted by: Tewii
Čaute :3 Tak jsem se konečně dokopala k tomu napsat jsem nějaký ten článek. Vůbec mě nenapadl jaký až když jsem přidávala novou reklamu s Blake Lively, která je tváří L'oreal Paris na make-up True Match. (Vůbec jsem nevěděla, že ho zrovna já mám doma). Šla jsem do koupelny a všimla jsem si toho.. A hned mě napadlo o čem psát, protože ten make-up je nejlepší :3 a teď už k make-upu..

Rimmel London - Match Perfection

28. dubna 2014 v 19:01 | Posted by: Em
Ahojte carpediemers♥ Konečne prvý článok odomňa :D Snažila som sa napísať krátku ale za to výstižnú recenziu na 2 veci, ktoré som si nedávno kúpila v 101 Drogerie. Berte to s ohľadom na to, že som snáď ešte nikdy nepísala žiadnu recenziu :D
 
 

Reklama