Site Informations

THANKS FOR BEING ♥

16. listopadu 2014 v 11:39 | Posted by: Helena Lott (Lexi)

Dneska vás nepotěším žádným záživným článkem, spíše bych vám tentokrát chtěla poděkovat. Chtěla jsem to udělat už dávno, ale když TopList překročil nádherných 10 000 návštěvníků, rozhodla jsem se, že je konečně čas na sepsání tohoto článku.


Začnu asi tou návštěvností, kterou jsem za 2 měsíce vytáhla o 6 000. Je to naprosto neskutečné a pořád nedokážu uvěřit, že blog mám takovou chvilku a chodí vás tady tolik ♥ Tedy moc a moc děkuji :)

Další věcí, kterou bych chtěla zmínit, jsou sociální stránky - děkuji vám za každé follow, které jste mi dali, ať už na asku, instagramu nebo twitteru :) Na asku mě sleduje krásných 153 lidí, na instagramu 1 355 a na twitteru 1953, což jsou šílená čísla, takže vážně moc a moc děkuji :) Pokud mě ještě nesledujete, tak na konci článku budou jako obvykle odkazy, tedy máte možnost to napravit :D :D


Také bych vám chtěla poděkovat za všechny povzbudivé zprávy a zájem, za všechny vaše otázky a maily, které mi chodí :) Ráda odpovím, pokud to tedy není totéž dokolečka, což mi už hezky leze na nervy: jaká je adresa na Iana, nadávky apod. ... prosím, pokud mě neznáte, tak vážně nevíte, jaká já jsem nebo co já si myslím, nezapomeňte na to :) Na co ovšem ráda pořád dokolečka odpovídám jsou vaše otázky ohledně charit, které podporuji ♥ To mě nikdy neomrzí a děkuji moc, že se o toto téma tak zajímáte :) Jsem ráda, že vás zaujal článek "Charita měsíce", plánuji s touto sérii pokračovat a doufám, že vás to bude stále tak zajíma :)


A co mě úplně nejvíce dostalo jsou věci, které jste mi poslali. Chtěla jsem udělat článek, kde to všechno hodím nafocené, ale už používanou kosmetiku asi nemá moc cenu fotit, tak sem hodím akorát ten náhrdelník, o kterém jsem vám psala v October Haul, od Terezky :) Tobě zase hrozně moc děkuji, zlato ♥ Každopádně můžu aspoň poděkovat ještě Káti a Andy za kosmetiku, lak na nehty a náušnice :) No a samozřejmě Lízátku, která mi poslala totální bednu věcí, které do dneška používám ♥ Fotku zmiňovaného náhrdelníku hodím pod perex.


Věřím, že mi vyjdou mé plány ohledně prosincových soutěží, ale jelikož jsem nemocná, tak se mi to dost komplikuje, no snad to nějak zvládnu. Každopádně přinejmenším jednu soutěž tu určitě čekejte, to už mám vymyšlené :)

Ještě jednou vám za všechno děkuji, doufám, že mě bude bavit přidávat ještě hooodě dlouho a články vás budou zajímat :)
FOLLOW ME | Instagram ~ Ask ~ Twitter | helena.lotterova@seznam.cz

Autogramy na výměnu nebo prodej

11. května 2014 v 14:48 | Posted by: Lexi
Tak joo, rozhodla jsem se nabídnout vám část mé sbírky, ať už na prodej, nebo na výměnu. Důvod je jednoduchý, na konci června chci jet do Anglie a chtěla bych si to tam užít, tedy každá libra navíc se bude hodit :D Rozhodla jsem se vybrat z mých autogramů nakonec tyto kousky, snažila jsem se tedy vybírat hlavně nevěnované, uvidím, jestli něco potom přidám :))

Ještě bych chtěla dodat, že fotky jsou foceny mobilem a někdy jsem to brala z dost pitomých úhlů, aby i po blesku šlo něco vidět, tedy někdy je to trochu zdeformované, tudíš fotografie jsou spíš ukázka podepsané fotky a jak to více méně vypadá.

vysvětlivky:
TTM - Throught The Mail - poštou
e-mail | e-mailem :D
VT - Via Trade - vyměněné
IP - In Person - osobně
pp - reprint
rozměry fotek: 13x18 | 10x15

V případu zájmu mě kontaktujte na helena.lotterova@seznam.cz, do předmětu prosím uveďte výměna/prodej autogramů (nebo něco takového, prostě ať vím), můžeme se zkusit domluvit. Při autogramech získaných jinak než-li osobně nemůžu zaručit pravost, neseděla jsem vedle těch celebrit, když to podepisovaly, což snad chápete :D Pokud chcete autogramy vyměnit, do mailu mi rovnou nabídněte za koho :))

Happy birthday, Em ♥

3. května 2014 v 10:41 | Posted by: Admins
Nedávno jsem psala článek, kde jsem přála skvělému bobikovi Angie., tentokrát má narozeniny můj andílek Em (ne, nevěřte tomu, ona má do andílka daleko :D).

Nejdražší, chtěla bych ti popřát jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, lásky a ať se ti splní i ty nejtajnější sny. Víte, Emuše je hrozně šílená, chodí na školu, kde je všechno španělsky (nejdokonalejší jazyk♥) a k tomu zvláda ultimate-perry, best-actresses i tento blog... ano, musím ji pochválit! :D

Užij si krásné narozeniny, jsem si jistá, že se se všemi blogerkami shodnu :))

A promiň, že jsem ti ukradla fotku :D :*

Vše nejlepší, Angie.! ♥

29. dubna 2014 v 19:56 | Posted by: Carpediem Bloggers
Zlatíčka,
je to bídné, vím, pořád mě to tu ale hrozně baví! ♥ Dnes už nic jiného nepřidám, zítra taky ne, to jdu na akci a vrátím se až ve čtvrtek, což už by se mohlo něco objevit! :D (Lexi)

Ale o to nejde :)) Chtěla bych oficiálně společně s dalšími holkami na blogu popřát nejmskvělejší Angie., která dnes slaví narozeniny! ♥ Ano, snažím se vám tím naznačit, že jí taky můžete v komentářích popřát :D

Angie., vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů, spokojenosti a ať se ti splní všechny tvoje sny ♥

ARTICLE ARCHIVE

22. dubna 2014 v 19:21 | Article posted by Helena Lott

ABOUT ME

BEFORE I DIE

DOMAIN

FASHION

FOOD

GET INSPIRED

GIVEAWAYS

GRAPHIC

HAIR

CHARITY

ORGANIZATIONS I SUPPORT


INTERVIEWS & FAMOUS

MAKE-UP

NAILS

OUTFITS

REVIEWS: BOOKS


REVIEWS: COSMETICS


SHOPPING

TAGS

 
 

Reklama